Šeimų dalyvių atsiliepimai

Registracija baigsis po:

Dien.
Val.
Min.
Sek.

Programa "Pirmieji žingsniai"

(0–4 m.)

Ankstyvasis mažylio auklėjimas turėtų tapti dideliu džiaugsmu ir tėvams, ir kūdikiui. Kūdikis, auklėjamas geru tėvų pavyzdžiu, nuo pat pirmųjų dienų giliai įsisavina šią patirtį ir auga laimingu, atsakingu ir gėrio siekiančiu žmogumi. Taip pat svarbu vaiką auklėti visapusiška asmenybe, o ne tik lavinti jo atskirus sugebėjimus, pavyzdžiui, protinius ar muzikinius. Tokiais esminiais principais paremta „Pirmųjų žingsnių“ programa. Tai labai praktinis kursas, padedantis išugdyti pagrindinius vaiko įpročius: tvarką, miego ritmą, gerus valgymo bei higienos įpročius.

Šeima – svarbiausias mūsų projektas

Tėvų saviugdos programa paremta atvejo analizės metodu. Šis metodas jau daug metų sėkmingai taikomas tarptautiniu mastu, juo remiamasi Harvardo universitete ir kitose aukščiausio lygio verslo mokyklose. Toks mokymosi būdas – geriausias suaugusiųjų švietimui

Studijų metu analizuojami iš anksto paruošti atvejai, kuriuose atsispindi santuokinio gyvenimo kasdienybė, sutuoktiniams kylantys iššūkiai. Vėliau savo mintimis, įžvalgomis ir patirtimi pora dalinasi su kitomis poromis. Galiausiai diskutuoja grupėse kartu su patyrusiais moderatoriais.

Projekto stiprybės – Tarptautinės šeimų vystymosi federacijos (IFFD) patirtis; 130 pagal IFFD metodiką parengtų savanorių moderatorių; 40 metų 60 šalių sėkmingai vykdoma veikla.

Lietuvoje šeimų universiteto programas jau baigė daugiau nei 2500 tėvų!

Apie ką mes kalbame?

 Kaip ugdyti vaiko asmenybę, atrasti ir puoselėti jo talentus?

Kaip rasti pakankamai laiko šeimai?

 daryti, jei televizorius ir kompiuteris tapo geriausiu vaiko draugu?

Kaip tėvams neprarasti autoriteto ir įtakos savo vaikui?

Kaip įdiegti vaikams šeimos vertybes?

 

Kokia nauda TĖVAMS?

Geresnis tarpusavio supratimas

Pažintis su kitomis vaikus auginančiomis šeimomis; 

Įdomios ir netikėtos diskusijos;

Prasmingai poroje praleistas laikas;

Galimybė atsikratyti įtampos ir streso auklėjant vaiką;

Noras kasdien puoselėti tarpusavio meilę;

Naujos idėjos, kurias lengva pritaikyti savo šeimoje.

Kristina ir Tomas Mareckai

Šeimų universitete mus įkvepia kitų šeimų patirtys ir suvokimas, kad bėdų turime ne mes vieni, kad problemos yra kiekvienoje šeimoje. Svarbu jų neignoruoti, o būti atviriems ir ieškoti sprendimų.

Inga ir Paulius Gebrauskai

Šeimų universitete mes, kaip sutuoktiniai, atradome naudingą metodiką, kuri visada padeda susikalbėti, net jei atsiduriame aklavietėje ir jaučiamės iš skirtingų planetų. 

Julija ir Julijus Neufeld

Pavyzdys nėra geriausias būdas auklėti vaikus, tai – vienintelis būdas auklėti vaikus. Toks mūsų atradimas ir išmintingiausias sprendimas, kurį įsisąmoninome Šeimų universitete. 

.